Зона покриття

Сайт візитка

Мінімум

3799 грн

3499 ГРН
при наявності контракту з INI.NET
Шаблонний дизайн 
Установка теми 
3-5 сторінок сайту 
Фотогалерея
CMS WordPress 
Динамічний слайдер 
Прив'язка обраного Вами домену 
Оформити замовлення

Стандарт

від 5099 грн

від 4499 ГРН
при наявності контракту з INI.NET
індивідуальний дизайн 
Установка теми 
10 сторінок сайту 
Фотогалерея
CMS WordPress 
Динамічний слайдер 
Прив'язка обраного Вами домену 
Зворотній зв'язок
Оформити замовлення

Максимум найвигідніший

від 7899 грн

від 7199 ГРН
при наявності контракту з INI.NET
Ексклюзивний дизайн 
Установка теми 
20 сторінок сайту 
Фотогалерея
CMS WordPress 
Динамічний слайдер 
Прив'язка обраного Вами домену 
Зворотній зв'язок
Оформити замовлення

Замовити Сайт-візитка в Інтернет провайдері INI.NET

Сайт візитка – це один з варіантів простого, але зрозумілого сайту з мінімальним, але самим необхідним функціоналом. Такий проект найчастіше цікавить замовників, які не можуть дозволити собі втрачати час і поспішають вже сьогодні ввести свій справу в світову мережу. Також вони можуть бути просто не готові з якихось своїх міркувань замовити багатофункціональний корпоративний сайт.

У момент придбання сайту-візитки у вас буде можливість вибору з трьох запропонованих варіантів:

1. Пакет «МІНІМУМ» - є найпростішим сайтом, що складається всього лише з 3-6 сторінок і володіє стандартним дизайном. Даний варіант краще підійде тим, хто в доступному для огляду майбутньому не будуть розвивати свій ресурс через збільшення його обсягів. Якщо застосовувати його безпосередньо за значенням, а саме як «віртуальну картку» де будуть тільки дані про направлення функціонування компанії, її адреса і реквізити, тоді це реально ідеальний вибір для вас. Ціна такої пропозиції складе всього лише 2799грн. У ціну включені вартість доменного імені, а також хостингу терміном на 1 рік.

2. Пакет «СТАНДАРТ» - сайт-візитка з конфігурації іншого більш складного рівня. У нього вже є свій відмітний дизайн, який при бажанні клієнта можна доповнювати і динамічно розвивати, в перспективі перетворивши його в потужний інтернет ресурс. Таким чином, ви отримаєте доступ до проекту з системою управління контентом (CMS), яка відрізняється багатофункціональністю і є ліцензійним продуктом. Так ви отримуєте можливість придбати недорогий, але перспективний сайт, стартовий рівень якого при необхідності можна істотно підняти, перевівши на ребрендинг і провівши грунтовну модернізацію. Виконавши ці процедури, у вас вийде багатофункціональний, високоефективний і перспективний корпоративний продукт. Вартість такого проекту стартує від 4099ГРН.

3. Пакет «МАКСИМУМ» - даний сайт створюється «під ключ» і має ексклюзивний неординарний дизайн. Він прекрасно підійде для бізнесу з великими амбіціями або компанії, якій є, що показати і яка бажає виділити себе серед інших конкурентів. Початкова ціна питання становить 6899ГРН.

Явні переваги сайту-візитки:

• найдоступніша ціна - це справжній бюджетний варіант сайту, недорогий, але володіє всіма необхідними інструментами для ефективної роботи в інтернеті;
• своєчасна, швидка розробка - оперативне створення проекту займає всього лише від 3 і максиму до 10 робочих днів. Це дозволяє заснувати присутність в мережі, в максимально стислі часові рамки;
• тут найелементарніші запити до хостингу, що має на увазі оптимізацію статті витрат не тільки на сам проект, а й на його утримання;
• вибравши модель сайту-візитки на основі CMS, ви отримуєте ще і можливість його перспективного удосконалення в майбутньому.
Якщо ви зробите замовлення на сайт у нас, тоді у вас буде 100% упевненість в тому, що ви отримаєте в своє розпорядження якісний, функціональний та інтелектуальний продукт, виконаний з урахуванням всіх сучасних технічних стандартів і створений за всіма правилами ІТ середовища.