Зона покриття

Про компанію

INI.NET - ВАШ НАДІЙНИЙ ПРОВАЙДЕР!

pic_1

КІЛЬКА СЛІВ ПРО ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕР "INI.NET"

Інтернет провайдер INI.NET - це перевірений роками ефективної роботи постачальник високоякісного і стабільного доступу до мережі Інтернет. Він давно зарекомендував себе з найкращого боку витримавши жорстку конкуренцію на IT-ринку Києва і сьогодні успішно працює в районі Оболонь. INI.NET надає свої послуги тисячам задоволених користувачів. Крім доступу до світової мережі він забезпечує своїм клієнтам якісну телефонію і телебачення, а також професійне відеоспостереження.

Провайдер завжди відкритий для співпраці, надаючи юридичним особам широкий пакет послуг. Список доступних опцій і нових пропозицій стає дедалі більше. Тут діють умови лояльної цінової політики, тарифи на послуги, що надаються завжди залишаються доступними. Для INI.NET існує тільки одне правило - «клієнт завжди правий». Тут зібрано штат кваліфікованих співробітників, професіоналів своєї справи, який здатний забезпечити надійний доступ до світової мережі 24/7.

Професіоналізм, доступність і індивідуальний підхід до користувачів це те, що зумовлює ваш вибір на нашу користь.

НАШІ ПРИНЦИПИ

  • 1ЯКІСТЬ
    Те, чим ми пишаємося, високоякісний інтернет 24/7;
  • 2ЦІНА
    Оптимальна цінова політика робить INI.NET доступним всім і кожному;
  • 3ПОСЛУГИ
    Великий спектр актуальних послуг дозволяє залишатися затребуваними.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ЧУДОВІ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Інтернет провайдер INI.NET залишається найкращим постачальником послуг щодо безперебійного доступу до світової мережі в Києві, зокрема в районі Оболонь. Якщо ви запитаєте, на чому грунтуються ці твердження, то відповіддю буде велика клієнтська база, ось чому обирають саме нас. Команда професіоналів зібрана в цій компанії змогла забезпечити оптимальні умови для розвитку, а саме: висока якість, помірну вартість і широкий перелік доступних послуг.

НОВІТНЄ ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

INI.NET це проект, який повністю відкритий для інновацій. Він завжди стежить за новинками телекомунікацій та IT-ринку. Тут ніколи не припиняються роботи з удосконалення та модернізації. Ми прагнемо до досконалості, покращуючи якість обслуговування, збільшуючи перелік самих послуг і роблячи їх доступнішими. Саме тому довіра до нас зростає з кожним днем, а разом з ним зростає число задоволених користувачів.