Зона покриття

Відеоспостереження

Відеоспостереження від INI.NET

Системою відеоспостереження називають комплекс спеціального обладнання складається з декількох відеокамер і монітора. Камери необхідні для запису відео, а монітор відображає саму картинку. Домофон є найпростішою системою відеоспостереження. Монтаж такого роду апаратури залежить від складності виконуваних нею завдань.

Камери, які застосовуються для даної послуги, можуть бути різного типу, наприклад приховані, коли вихід отвори зі стіни не перевищує одного міліметра. У свою чергу зовнішні камери можуть встановлюватися як на вулиці, так і в самому приміщенні. Простіше кажучи, ви можете встановити потайне або зовнішнє спостереження. Для трансляції зображення можна використовувати монітор охоронного типу або просто монітор комп'ютера або зовсім телевізор.

Всі камери вибираються відповідно до місця установки і можуть мати різний кут огляду. Новітні технології забезпечують моментальну передачу даних по Internet-каналу, без поправки на відстань. Тому ви можете стежити за територією в реальному часі. Відеозапис можна зберігати безпосередньо на сервері даних.

Сучасні технології дозволили створити високорозвинені системи здатні не тільки спостерігати або записувати інформацію, але і передавати її за допомогою використання гаджетів через GPRS канал або INTERNET.

Щоб створити високоефективний комплекс спостереження, потрібно максимально точно визначитися з його цілями. Тільки після поставлених завдань під них підбирається відповідне обладнання і обчислюється найкраща позиція для установки камер.

Охоронне спостереження повинно безпомилково виконувати свої функції. Тому, перед його створенням відбувається детальне технічне обстеження самого об'єкта і складається чіткий проект.

Кожен тарифний план має можливість використання тестового періоду на безкоштовній основі.

Залиште заявку і наші оператору зв'яжуться з Вами, для уточнення деталей послуги.