Зона покриття

Транспортні канали

Послуга Транспортні канали від INI.NET

Інтернет-провайдер INI.NET володіє великим переліком доступних послуг, що дозволяють створити або взяти в оренду високоефективні канали передачі інформації.

Наші експерти здатні виконати повний комплекс робіт будь-якого ступеня складності в аспекті проектування, створення і підтримки мереж зв'язку. Таким чином, вони можуть побудувати якісний зв'язок «під ключ» швидко і якісно.

У нас використовуються тільки передові технології і новітні методики реалізації цифрових транспортних мереж. Ми надаємо гарантії довговічності, надійності і безперебійної працездатності наданих транспортних каналів. Завдяки резервним маршрутами виконується автоматичне перемикання в надзвичайних випадках, що убезпечить вас від втрати даних. Постійний моніторинг нашими фахівцями кожного вузла і виконання контролю роботи дозволить уникнути непередбачених поломок.

Ми надаємо широкий перелік різновидів послуги Транспортні канали:

  • Підключення до корпоративної або глобальної мережі;
  • Їх об'єднання в межах між установами і відомствами;
  • Побудова телефонних і продуктивних обчислювальних мереж;

Оренда цифрового каналу дозволить без зволікання проводити відправку всілякої інформації і використовувати будь-які протоколи. Орендовані канали зв'язку здатні проводити будь-який вид комунікації. До цього переліку входить телефонія, організація роботи додатків і баз даних, надання доступу до мережевих ресурсів.

Кожен тарифний план має можливість використання тестового періоду на безкоштовній основі.

Залиште заявку і наші оператору зв'яжуться з Вами, для уточнення деталей послуги.